Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ugala teater jagas oma 91. sünnipäeval kolleegipreemiaid

08.01.2011 13:35

Traditsiooniliselt jagatakse Ugala kolleegipreemiaid Ugala sünnipäeval 6. jaanuaril.  Hääletamisel said osaleda kõik Ugala töötajad. Traditsiooniliselt käidi ka Viljandi Metsakalmistul haudadele küünlaid panemas ja kinnitati Ugala fuajee seinale kuldplaadid repertuaarist maha läinud lavastustele.

Parima lavastaja preemia sai Taago Tubin (lavastused „Maakad“ ja „Isa talveuni“.) 
Parimaks kujundajaks hindasid kolleegid kunstnik Jaanus Laagrikülli  (kujundused lavastusele „Arkaadia“, „Grace ja Glorie“ „Isa talveuni“ ja „Väikesed vanamehed“).

Parima näitlejanna preemia said Carita Vaikjärv (lavastused „Maakad“, „Stockmannid“ , „Majandustõus“, „Karlsson katuselt“) ja Kadri Lepp (lavastused „Grace ja Glorie“, „Piloot“, „Väikesed vanamehed“).
Parimaks näitlejaks hinnati kolleegide poolt Aarne Soro (lavastused „Stockmannid“, „Majandustõus“, „Isa talveuni“, „Karlsson katuselt“ ja suvelavastus „Väikesed vanamehed“).

Parim lavastust teenindav ja ettevalmistav töötaja 2010 on Ugala kunstnik-dekoraator Taimi Põlme. Parim maja ja publikut teenindav töötaja 2010 on teist aastat järjest teenindusjuht Kelly Eensoo.
Südamega tehtud töö preemia läks  Ugala loomingulisele juhile, lavastajale ja näitlejale Indrek Sammulile. Preemia pälvisid ka 2010. aasta jooksul enim etendusi mänginud näitlejad Arvi Mägi ja Kata-Riina Luide. 
 
Kairi Leivo
Ugala teater
avalike suhete juht
tel. 433 0772
mob. 56 918 768
skype: kairileivo
www.ugala.ee