Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ugala ootab tööle turundus- ja avalike suhete juhti

08.09.2020 14:55

Ugala teater ootab oma meeskonda
TURUNDUS- JA AVALIKE SUHETE JUHTI

Turundus- ja avalike suhete juhi tööks on läbi oskusliku turundustegevuse ja meediasuhtluse juhtida Ugala teatri kuvandiloomet ning hoida teatripublikut kursis Ugala loomingulise tegevusega.

Turundus- ja avalike suhete juht koostab ning jälgib teatri turundusplaani ja eelarvet, rakendab kasumlikku turundusstrateegiat teatri omatulu teenimiseks, korraldab reklaami- ja müügitegevust, töötab välja kampaaniate kontseptsiooni, otsib koostööpartnereid ja hoiab nendega suhteid, suhtleb meediaga, haldab ja arendab teatri kodulehte, korraldab trükiste kujundamise ja trüki, tagab turundusala töötajate sujuva töökorralduse.

Meie ootused sinule:
armastus teatri vastu ja oskus leida oma töös parimaid lahendusi, edukas turunduskogemus ja kursisolek tänapäevaste turundustrendidega, positiivne kogemus meeskonna juhtimises, oled osav suhtleja, julged otsustada ja vastutada, väga hea kirjalik eneseväljendusoskus, kõrgharidus ning väga hea eesti ja inglise keele oskus.

Omalt poolt pakume: 
toetavat meeskonda ambitsioonikate ideede elluviimisel, kaasaegset töökeskkonda väärika ajaloo ja traditsioonidega Ugala teatris, soodustusi teatrielamuste nautimisel, sportimisvõimalusi. 
 
Kandideerimiseks saada CV ning oma visioon, millisena paistab sulle Ugala teatri turundustegevus täna ja kus suunas soovid seda arendada e-posti aadressile [email protected] hiljemalt 22.09.2020. a.
Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Lisainfo:
Eve Põldsaar, Ugala personalijuht
tel 433 0771