Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ugala lavastus “Mee hind” naaseb kolmeks etenduseks lavale

25.04.2018 13:34

Ugala vanim repertuaaris olev lavastus "Mee hind" naaseb viimaseks kolmeks etenduseks Ugala teatri lavale. Ott Aardami autorilavastus valiti 2012. aastal Balti teatrifestivali parimaks lavastuseks ning tõsteti seejuures esile kui "argielu poeetiline pusle".

"Mee hind" on lugu meestest, kes räägivad oma lugu, sest rääkimata inimene olla ei saa. Laval on neli meest: Aarne Soro, Meelis Rämmeld, Tanel Ingi ja Martin Mill.

Nendel meestel on oma igapäevased toimetamised ja asjatamised, nagu mesilasel on suvepäevad täis õielt õiele lendamist ja nektari kogumist. Aga kui ühel hetkel elus saab selgeks, et need kärjed ei saagi kunagi täis, igal aastal antakse jälle uued kärjepõhjad ette, siis kerkib üks küsimus: mis mind sellest usinast tiivulisest siis üldse eristab?

Lavastuse kunstnik on Kaarel Eelma, muusikaline kujundaja Ivar Põllu ja valguskunstnik Tiina Barbo.

Viimased kolm etendust toimuvad 26. aprillil, 3. mail ja 4. mail Ugala teatri väikeses saalis.

Lavastuse "Mee hind" viimased etendused toovad Ugalasse ka põnevad erisündmused. Neljapäeval,  26. aprillil kell 18.30 avatakse Teatrigaleriis Poola raamatu- ja ajakirjaillustraator Piotr Socha näitus "Mesilased". Lisaks toimub samal päeval pärast etenduse lõppu kell 21.30 Ugala Teatrikohvikus kohtumisõhtu mesinik Valmar Lutsariga, hinnatud mesinduseriala õppejõuga, kelle igapäevasteks hoolealusteks on ligi 1000 mesilasperet. Juttu tuleb nii meest kui mesilastest. Sellest, kui palju mõjutavad mesilinnud meid ümbritsevat keskkonda. Lisaüritused on huvilistele tasuta.

Mari Nurk
turundus- ja avalike suhete juht
SA Ugala Teater
tel 56635570