Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ugala lastelavastuste laulude kontsert “See on tõeline võlujõud” toimub 25. oktoobril

13.10.2020 12:50

Pühapäeval, 25. oktoobril 2020 kell 14.00 toimub Ugala teatris ainukordne kontsert "See on tõeline võlujõud", kus kõlavad tuntud laulud 100-aastase Ugala teatri lastelavastustest.
 
Ugala teatris on lastelavastusi välja toodud juba üsna algusaastatest saati. Suuresti tänu teatri muusikajuhile Peeter Konovalovile on paljud Ugala viimaste aastakümnete lastelavastused lauluderohked ning valminud on hulgaliselt originaalloomingut.

Kontserdil esitavad Ugala näitlejad Laura Kalle, Jaana Kena ja Ringo Ramul valitud laule teatri lastelavastustest ja sekka räägivad nii mõnegi lõbusa seiga, mis nende endi või nende kolleegidega laulude ja lavastuste juures juhtunud on. Klaveril saadavad näitlejaid Peeter Konovalov ja Lauri Lüdimois, kitarril Andre Maaker. Kontserdi lavastab Oleg Titov ja dramaturg on Liis Aedmaa.

Kontserdiga esitletakse ühtlasi Ugala 100. hooajaks välja antud laulikut, mis kannab sama pealkirja nagu kontsert – "See on tõeline võlujõud". Laulik koondab oma kaante vahele 26 laulu 13 lavastusest. Lauliku koostaja on Peeter Konovalov, kujundaja Eve Valper ja illustratsioonid on joonistanud Klaudia Tiitsmaa.