Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ugala avab oma 102. hooaja armastust ja kirge täis tantsupeoga

02.09.2021 17:16

Ugala teater avab oma peagi algava 102. hooaja 18. septembril 2021 tantsupeoga. Sel aastal peetakse hooaja avapidu ühiselt koos Viljandi linnaga, et tähistada ka Viljandi 738. sünnipäeva. Teater ootab kõiki Ugalasse, et peoõhtul üheskoos lustida ja kingatallad siledaks tantsida.

Peoõhtu peaesineja on armastatud ja hinnatud funk-bänd LEXSOUL DANCEMACHINE. Lexsoul Dancemachine on kuueliikmeline (Robert Linna, Martin Laksberg, Jürgen Kütner, Kristen Kütner, Joonas Mattias Sarapuu ja Caspar Salo) energiast pakatav funk-bänd. Bändi muusikas kohtuvad emotsioonid, mis sikutavad inspiratsiooni toorest ja tolmusest 70ndate funkist ning teisalt ka meloodilisest 60ndate soulist. 

Veel astub lavale Viljandi oma ja etnomõjutustega "vintaažihõnguline"  ansambel BLACK BREAD GONE MAD. Black Bread Gone Mad on proge-rebel folk ansambel. Kooseis esitab omaloomingut, mis on saanud mõjutusi eesti pärimusmuusikast, maailmamuusikast ja 70ndate rokist. Ansambli liikmed Merike Paberits, Lee Taul, Peeter Priks, Mati Tubli ja Martin Aulis on ise suured 70ndate roki, afro-rütmide, eesti pärimusmuusika ja Lähis-Ida muusikastiilide austajad. 

Bändide vahele näeb meelelahutuslikle etteasteid Lavakunstikooli 15. ja 30. lennult. Mõned viljandlased ehk mäletavad, et 31. aastat tagasi tõi Lavakunstikooli 15. lend (eesotsas Merle Palmiste, Üllar Saaremäe, Garmen Tabori ja teistega) Ugala suurele lavale "Suveöö unenäo". Lavastajaks oli nende kursuse juhendaja Kalju Komissarov. Nüüd teeb sama 30. lend, oma kursuse juhendaja Lembit Petersoni käe all. Midagi üllatavat on lubanud peokülalistele pakkuda nii praegused tudengid kui ka nende vanemad kolleegid, kes oma kursuseõe ja Ugala teatrijuhi Garmeni Tabori kutsel selleks üheks õhtuks Viljandisse on tulnud.

Vaid üheks õhtuks kohanduvad Ugala inimesed KUUMADEKS DJ-deks. Ning peoõhtut aitavad oma armastusega publiku vastu suunata Ugala teatri kõige värskemad näitlejad: säravad Lauli Otsar ja Oskar Punga!

Kohapeal on avatud teatrikohvik, pop-up baar ja Ugala suur ning avar rõduterrass.