Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tundmatud isikud röövisid Vene Teatri ukse ees seisnud politseinikud

18.07.2007 18:42

Kriminaalse show "Marukoerad", mille esietendus on 14. augustil,  reklaamikampaania on saanud kriminaalse varjundi. Juulis olid teatri sissekäigu ees välja pandud vineerist politseinike kujud, millel oli informatsioon Vene Teatri uue lavastuse kohta. Ühel kaunil päeval olid need soliidsete mõõtmetega figuurid teatri ukse eest kadunud, teatri töötajad leidsid asfaldilt vaid keti, mis installatsiooni maja küljes oli hoidnud. Kellele ja milleks oli vaja vineerist politseinikke - jääb vaid mõistatada. Ilmselge on aga see, et installatsioon täitis oma eesmärki - tõmmata tähelepanu - 100 protsendiliselt. Neid, kes toovad tagasi politseinikud teatrisse, ootab autasu - piletid esietendusele.

"Marukoerad" - Quentin Tarantino samanimelise kinostsenaariumi järgi tehtud näidend. Filmid "Marukoerad", "Pulp Fiction", "4 tuba", "Kill Bill", "Kill Bill 2" tõid Tarantinole ülemaailmse kuulsuse ja tegid temast kultusrežissööri.

"Marukoerad" on ühe röövimise lugu, lugu meestemaailma julmadest seadustest ja naiste lootustest, eredate efektide ja professionaalselt lavastatud kaklusstseenidega kriminaalne show.  Enamikus rollides on kaasatud Vene Teatri noored näitlejad.

Lavastaja on Anna Trifonova (Moskva), kunstnik Julia Judina-Kljugvant (Moskva), koreagraafia Ljudmilla Popova (Moskva). Kaklusstseenid on seadnud Aidar Zakirov (Moskva).

Lisainfo: 
Liidia Kaljundi
Vene Teatri turundusjuht
Tel. 6114960
Mob. 53418435