Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tudengite Teatripäevad tähistavad sünnipäeva

30.01.2012 15:04

Tudengite Teatripäevad10.–12. veebruarini toimuvad Viljandi Kultuuriakadeemias 10. Tudengite Teatripäevad, kus saab näha etendusi kokku üheksalt tudengiteatri trupilt Eestist ja Soomest. Käesoleva aasta festivali korraldab TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ning festivali peakorraldaja on akadeemia üliõpilane Kristin Viljamaa.

Sel aastal astuvad lavalaudadele üheksa truppi: Tartu Üliõpilasteater, Altermanni Näitemängutrupp ja Noorte Teatritehas Tartust. Tallinnast saabuvad T-Teater, Üllar, Improgrupp JAA! ning TeatriPolygon. Pärnu on esindatud tudengite teatritruppiga Käng2 ning rahvusvahelist mõõdet lisab Kellariteatteri Helsingist. Festivali etendused toimuvad traditsiooniliselt kolmel veebruarikuu päeval 10.–12. veebruarini Kultuuriakadeemia Mustas saalis.

Enne festivali ametlikku avamist toimub
10. veebruaril algusega kell 12.00 Viljandi Linnaraamatukogus
teatriteemaline seminar "Noor Teater", kus märksõnadeks on noor inimene ja tema seotus teatriga. Seminar vaatleb noorte ja teatri kokkupuutepunkte ja omavahelisi ühendusi, kuulda saab kolme teoreetilist lähenemist ning kõnelevad ka teatritegijad enda praktilistest kogemustest ja mõtetest.

10. Tudengite Teatripäevade etendustele tagab sissepääsu toetus festivali annetuskasti vastavalt külastajate südametunnistusele.

Festivali kava ja täpsem info www.tudengiteater.ee

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
Kadri Sprenk, Tudengite Teatripäevade pressiesindaja assistent
[email protected]  
590 52 818
www.tudengiteater.ee