Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tudengite Teatripäevad 2010

04.02.2010 11:48

12.–14. veebruarini 2010 saavad TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ruumides 8. korda kokku Tudengite Teatripäevade raames tudengiteatri trupid. Kolm päeva on sisustatud töötubade, vestlusringide, festivali klubide ja muidugi tudengiteatrite etteastete poolt.

Sel aastal on truppidest registreeritud: Tallinna Tehnikaülikooli T-Teater, Tallinna Ülikooli tudengiteater Üllar, TÜ Pärnu Kolledži tudengitrupp K-äng2, Tartu Üliõpilasteater, Altermanni tudengite näitemängutrupp, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tudengiteater Tuder ning Jyväskylä tudengiteater Soomest.

Õpitubasid on kutsutud juhendama Karl Kena (TÜ VKA näitekunsti 7. lend) ning Ajjar Ausma (Cabaret Rhizome). Truppidele annab tagasisidet Kolm Tarka, kes on tavaliselt üks näitleja, üks lavastaja (Jaanika Juhanson) ja üks teatrikriitik (Rait Avestik). Samuti on kahel esimesel õhtul festivaliklubi.

Festivali korraldab MTÜ Kultuur Aitab Hingata. Toetajad: Kultuurkapital, Kultuurkapitali Viljandimaa ekspertgrupp, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, TÜ Üliõpilasesindus, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Üliõpilasesindus, A le Coq.

Informatsiooni festivali kohta saab aadressil
www.tudengiteater.ee või kontakteerudes:
Merli Antsmaa ([email protected], +37256492078) või
Tõnu-Ott Külm ([email protected], +3725033092).