Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

TÜ Viljandi kultuuriakadeemia korraldab tantsukunsti kõrghariduse eelõppe kursuse

14.02.2023 12:23

25. kuni 28. aprillini 2023 toimub Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias tantsukunsti kõrghariduse eelõppe kursus. Kursus on suunatud noortele, kel on huvi TÜ Viljandi kultuuriakadeemia etenduskunstide õppekavale astumise vastu, ning kõigile, kes soovivad lähemalt tutvuda etenduskunstide õppe, õppekava ja tudengitega.

Tantsukunsti kõrghariduse eelõppe kursuse eesmärk on avada uksed TÜ Viljandi kultuuriakadeemiasse ja etenduskunstide õppekavale ning anda põgus ülevaade õppekava üliõpilaste, vilistlaste ja õppejõudude tegemistest. Samuti antakse tulevastele sisseastujale võimalikult objektiivne pilt etenduskunstide õppekava tantsukunsti õppe sisust ja väljunditest. Kursust juhendavad TÜ Viljandi kultuuriakadeemia etenduskunstide õppekava üliõpilased, vilistlased ja õppejõud.

Programm ühtib osalt TÜ VKA-s toimuva Tantsunädala programmiga. Programm võib muutuda ja täieneda, täpsemat kava näeb alates märtsist Tantsunädala kodulehel. 26. aprillil toimub ka TÜ VKA lahtiste uste päev.

Kursus on tasuta, kuid osalejate endi kanda on majutuse-, transpordi- ning elamiskulud. Kursusele saab registreeruda kuni 20. aprillini.

Rohkem infot leiab TÜ Viljandi kultuuriakadeemia kodulehelt.

Foto: Johanna Reinvald