Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tsuumi Tantsuteater Tallinnas

25.04.2012 16:27

Tsuumi Tantsuteater28. aprillil 19.00 esineb Tallinna Tantsuakadeemias Soomest pärit kaasaegset ja rahvatantsu ühendav Tsuumi Tantsuteater. Projekt, millega Tsuumi lavalaudu vallutama tuleb, kannab nime TSIP. Kesksel kohal on improvisatsioon, mis tähendab, et iga etendus on ainulaadne, iga hetk laval esmakordne. Vaataja kogeb midagi enneolematut, mis saab nähtava sisu ja vormi kaasaegse folktantsu ja traditsioonilise muusika tunnetuslikul kombineerimisel. Lavastus sünnib vaataja silme ees, mis annab võimaluse olla osaks unikaalsest loomeprotsessist.

Uuenduslik ja päidpööritav aktsioon leiab aset laupäeval, 28. aprillil 2012. Tallinna Tantsuakadeemias aset leidva etenduse piletid on müügil Piletilevis. Tantsu- ja muusikaküllane päev saab mõnusa lõpu varaste hommikutundideni kestva jämmiga.

TSIP hõlmab üle 20 professionaalse muusiku ja tantsija, kellest Tallinnas astuvad tantsijatena üles Reetta-Kaisa Iles, Hanna Korhonen, Salla Korja-Paloniemi ja Samuli Nordberg ning muusikalise poole eest vastutavad Ilkka Heinonen ja Jarno Tastula.

Sündmusel saab silma peal hoida nii www.uppsar.blogspot.com kui ka Uppsari Facebook´i lehekülge külastades.


Toetajad: Helsingi Linnavalitsus, Eesti Kultuurkapital.

Lisainfo: Raido Bergstein +372 56 454 888 / [email protected]