Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

“Tour de danse’i” tantsuklipid pühapäeval, 23.mail Kanuti Gildi SAALis

21.05.2004 14:31

Eesti Televisioon ja "Tour de danse"  kutsuvad tantsusõpru pühapäeval, 23. mail kell 19.30 Kanuti Gildi SAALi, et ühiselt vaadata hooaja jooksul tantsusaate raames valminud ja saate lõpus näidatud videoklippe eesti noorte koreograafide töödest.

Mõte selliseid klippe teha sündis soovist jäädvustada tantsu televisioonile atraktiivsemas vormis kui lavalt etendust salvestades ja teha seda sarjana ehk järjepidevalt. Sellega soovisime pakkuda noortele tantsuloojatele ühte alternatiivset esinemislava ja tõugata neid ühtlasi koostööle kaameraga, et edaspidi tantsufilmidele kui põnevale ja kaasaegsele žanrile nii auditooriumi kui tegijate poolest Eestis laiemat kandepinda võita.
Näitamisele tulevate tööde autorid on Einar Lints,  Eve Andre ja Andrus Laur, Viktoria Vladimirova, Triin Lilleorg, Taavet Jansen ja Oksana Titova, Kristina Paškevicius, Ruslan Stepanov, Renate Keerd ning Submission.
Valdavas osas on klippide režissöör Ruti Murusalu, operaator Felix Grossmann, helirežissöör Ago Preimann, monteerijad Andres Jõenurm ja Andres Lepasar, valgustajad Jaak Hussar ja Erno Kirst.

Ürituse korraldavad Eesti Televisioon, Eesti Kutseliste Tantsijate Liit ja Kanuti Gildi SAAL.
Sissepääs tasuta.