Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

“Totu Kuul” viimane etendus ja ansambli Kriminaalne Elevant plaadiesitlus

08.05.2008 17:19

8. mail annab Teater NO99 viimase etenduse oma lavastusega "Totu Kuul". Erakorralisel moel jõuab seni pealinna büroodes ja kabinettides mängitud lavastus seekord teatri suurele lavale. Ühekordse aktsioonina püüavad näitlejad haarata uusi mõõtmeid. Neid saadab elav muusika ansambli Kriminaalne Elevant esituses. Ansambel jätkab ka pärast etenduse lõppu, esitledes kontserdiga oma uut heliplaati "Kuul".

"Totu Kuul" esietendus 2007. aasta veebruaris. Nikolai Nossovi 60ndate kapitalismikriitilise utoopiaromaani dramatiseeris Peeter Volkonski. Lavastuse ning kontseptsiooni autor on Tiit Ojasoo, teine lavastaja Kaspar Jancis, kes lõi lavastusele ka originaalmuusika ja -laulud. Lavastust mängiti büroodes ja kontorites. Osades NO99 trupp: Risto Kübar, Rasmus Kaljujärv, Kristjan Sarv, Gert Raudsep, Mirtel Pohla, Sergo Vares, Jaak Prints, Inga Salurand ja Andres Mähar.

Ansambel Kriminaalne Elevant andis oma esimese kauamängiva välja 2004. aastal. Filmilikku ja tsirkuselikku rokkmuusikat viljelev bänd sai mõni aeg tagasi valmis oma järjekordse plaadi "Kuul", kus on ka lavastusele "Totu Kuul" loodud palad. Plaati on võimalik kohapeal osta.

NO99