Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

Tööpakkumine: kujundliku mõtte labori juhataja EKA stsenograafia osakonnas

28.01.2021 14:24

Eesti Kunstiakadeemia vabade kunstide teaduskonna stsenograafia osakond otsib oma meeskonda kunstihuvilist ja tegusat kujundliku mõtte labori juhatajat.

Tööülesanded:
• loomeuurimuslike projektide planeerimine, koordineerimine ning tehniline tugi;
• labori ja õppetööga seotud projektide jaoks taotluste tegemine ja aruandlus, sise- ja väliskommunikatsioon;
• õppejõudude, väliskülaliste ja üliõpilaste koostöö koordineerimine;
• rahvusvaheliste koostööprojektide koordineerimine.

Ootused kandidaadile:
• kutse- või kõrgharidus;
• projektitaotluste kirjutamise kogemus, koordineerimise kogemus; kommunikatsioonialane kogemus;
• väga hea eesti ja hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
• väga hea suhtlemis-, väljendus- ja koostööoskus;
• korrektsus, täpsus, positiivne meelelaad.

Omalt poolt pakume:
• huvitavat ja mitmekesist tööd jõudsalt arenevas Eesti suurimas elukestva kunsti-, disaini- ja arhitektuuriõppe keskkonnas;
• inspireerivat töökeskkonda akadeemia uues hoones Kalamajas;
• põnevaid ühisüritusi, pikka põhipuhkust (35 kalendripäeva), sporditoetust;
• võimalust külastada EKA loenguid ja kursusi.

Kandideerida saab kuni 31. jaanuarini 2021.
Lisainfo leiab SIIT