Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tõnu Oja „Täitsa tavalised lorid laulud“ Särevi Teatritoas

10.10.2013 14:35

Tõnu Oja24. oktoobril kell 18 astub Särevi Teatritoas (Tina 23-13, Tallinn) publiku ette näitleja Tõnu Oja luulekavaga „Täitsa tavalised lorid laulud“. Tegu on järjekorde luuleõhtuga sarjast „Pajats või poeet“, kus oma sõnaloomingut tutvustavad tuntud näitlejad.

Tõnu Oja (1958) lõpetas lavakunstikateedri 1980. a ning on sellest peale tegutsenud eelkõige Noorsooteatri/Linnateatri ja Eesti Draamateatri näitlejana. Publik tunneb teda aga lisaks veel lugematutest filmi- ja telerollidest, raadiokuuldemängudest ja meelelahutussaadetest. Vähesed teavad, et Tõnu Oja on ka viljakas tõlkija ning luuletuste ja laulusõnade looja.
 
„Pajats või poeet“ sari on alates 2011. aastast esitlenud juba paljusid näitlejatest poeete, nagu Merle Jääger, Viire Valdma, Andres Noormets, Üllar Saaremäe, Toomas Suuman, Marilyn Jurman, Alo Kõrve jt. Üks menukamaid luuleõhtuid oli kevadel Peeter Volkonski osavõtul, sel aastal ootab järge veel Lauri Kaldoja.
 
Särevi Teatrituba on Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi filiaal ning ainuke tegutsev  teatritegelase isikumuuseum. Väike ja hubane kortermuuseum oli kunagi koduks eesti näitlejale, lavastajale ja dramatiseerijale Andres Särevile ning tema abikaasa Annale.

Sarja toetab Kultuurkapitali Näitekunsti sihtkapital.
Luuleõhtu sissepääs muuseumipiletiga 2€ / 1€
 
Lisainfo ja kontakt:
Kirsten Simmo
[email protected], 6442884, 53339693
Särevi Teatrituba
Tina 23-13, tallinn
http://teatrituba.tmm.ee

Kohtumiseni muuseumis!