Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Toetus Ida-Virumaa ettevõtlust edendavatele spordi- ja kultuuriüritustele

22.06.2020 15:06

Kuni 29. juunini 2020 saab Integratsiooni Sihtasutusele esitada taotlusi, et saada toetust Ida-Virumaa ettevõtlust edendavatele spordi- ja kultuuriüritustele.

Taotlusvooru eesmärk on aidata spordi- ja kultuuritegevuste toetamise kaudu kaasa eri piirkondade sidustatuse paranemisele Ida-Virumaaga, mitmekesistada spordi- ja kultuurielu ning edendada Ida-Virumaa turismi. Samuti toetada lõimumist eesti keele oskuse arendamise ning kultuuri- ja sporditegevuste kaudu Ida-Virumaal.

Toetatakse kultuuriürituste, sh balleti-, muusika- ja filmifestivalide korraldamist ning massi- või meeskonnaspordi üritusi, sh festivalide korraldamist. Tegu võib olla nii uus- kui korduvüritusega, eelistatud on Eesti kultuuri ja spordiga tutvumise võimaluste pakkumine, nt seiklus-, üllatus- ja elamuskogemust pakkuvad tegevused. Toetatavad kultuuri- või spordiüritused peavad olema vähemalt maakondliku tähtsusega, mistõttu on osalevate inimeste miinimumarvuks seatud 1000.

Taotletava toetuse vähim summa on 10 000 eurot ja suurim summa 25 000 eurot taotluse kohta. Tegevused peavad toimuma perioodil 01.08.2020 kuni 31.03.2021.