Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tiina Mälberg võitis Hispaanias parima naispeaosatäitja auhinna

02.06.2017 09:55

Tiina Mälberg filmis "Ema"
Tiina Mälberg võitis Hispaanias Madridis toimunud filmifestivalil juba teise parima naispeaosatäitja auhinna nimirolli eest mängufilmis "Ema" - sama auhinnaga pärjati näitlejanna Eesti filmi- ja teleauhindade galal.

Mängufilm "Ema" on pärast rahvusvahelist esilinastust Tribeca filmifestivali rahvusvahelises võistlusprogrammis jätkanud tihedat festivalilevi. Tänaseks on film linastunud enam kui 40 festivalil ligi 30 riigis. Lisaks Tiina Mälbergi kahele näitlejaauhinnale võideti Grand Prix Kitzbüheli filmifestivalilt Austrias ning parima Eesti mängufilmi tiitel PÖFFilt.

Lähinädalail on Tiina Mälbergil ja filmi produtsent Aet Laigul ees reis Jaapanisse, kus filmi esitletakse Tokyos ja Kyotos toimuvatel Euroopa filmipäevadel.

Aprillis jõudis film kinolinadele Poolas, kus seda reklaamiti Agatha Christie stiilis thriller'ina. Filmi levitab mainekas arthouse levitaja Aurorafilms, kes on muuhulgas levitanud ka mitmeid Cannes’is ja Berliinis pärjatud filme, nagu näiteks eelmisel aastal Cannes’is parima režissööri auhinna võitnud "Personal Shopper".


Toimetaja: Valner Valme