Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Theatrum tähistab täna 27. sünnipäeva

08.12.2021 15:17

Täna, 8. detsembril 2021, Theatrumi 27. sünnipäeval kell 16.00 kutsub Theatrum Facebooki kanalile teatrilugusid kuulama!

Parim kingitus on hea lugu – nii avabki teatrijuht Lembit Peterson lavastuste, autorite ja (teatri)elu tagamaasid – improviseeritud otsesaates saavad oma hetke Molière ja Vilde, „Misantroop”, „Tabamata ime”, „Felicitas”, „Kuningas sureb” jne…

Mis on ühe või teise lavastuse, autori Theatrumi lavale jõudmise tee, ajend? Mis neid omavahel nähtava või nähtamatuna seob?

Liituda saab Theatrumi Facebookis või Instagramis kell 16 või järelvaatamises, osalemine on prii, vestlus kestab u 45min–1h. Sünnipäevarõõmus loositakse kingituseks pääsmed võitja valitud teatriõhtule.

Läbi lumise vanalinna teatrisse jõudes ootavad ees: 
...täna õhtul kell 19.00 „Felicitas”, 13. detsembril ühekordne teatri- ja muusikaõhtu Jan Uuspõllu ning Kaspar Uljasega – „Peatoimetaja”, 27.–30. detsembril Lavakunstikooli XXX lennu särav „Tabamata ime”. Jaanuaris on laval Molière'i „Misantroop”, Ionesco „Kuningas sureb” ja 4. veebruaril 2022 juba uus esietendus! – Ivan Võrõpajevi „Iraani konverents”. 

Aitäh, et oled saalis! 

Kohtume teatris nagu alati. 
Theatrum, 27