Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Theatrum andis välja “Tellise”

15.12.2010 12:14

Austatud, on ilmunud "Tellis". Autorid Ernst Miil ja Andri Luup. Saadaval raamatukauplustes. "Tellis" sisaldab muuhulgas näidendit "Fööniks", mille esimest lavaversiooni on võimalik vaadata homme ja ülehomme kell 19.00 Theatrumi saalis. Keskne osatäitja Ott Aardam.

Tekstikogumik on autorite sõnul ilmale tulnud just tänu ümbritsevale elule, mille vastuolusid on võimendatud. Unustamata sealjuures inimlikku soojust. Kogumik hõlmab tekste aastast 2006-2010, millest osa on kirjutatud teatrile, sobides aga suurepäraselt ka lugemiseks, nii kodus, tööl kui ühiskondlikus transpordis. Teemadeks ajaga kaasas sammumine, teiste matkimine ja edumudelite rakendamine, elukallidus, kunstnike kompromissivalmidus, diletantlik soov kõike sildistada, üksindus ja võimetus leida endale sobivat elukaaslast või oskamatus valida selget maailmavaadet. Kõik need nii-öelda suured ja kangelaslikud teemad mõjuvad läbi "lihtsate" tegelaste vaatenurga lähedaste ja puudutavatena.

NB! Raamat sisaldab dialoogi.
Kuulamist: "Tellise" teemadel vestlevad Karin Kopra ja Andri Luup
http://klassikaraadio.err.ee/helid?main_id=1146743

Piletid (125/90) "Fööniksile" Theatrumi kassas (e-r 12-17, tund enne algust), Piletilevis, Piletimaailmas, Statoili jaamades. Kestus 1 tund.

Lugupidamisega
THEATRUM
www.theatrum.ee