Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Teine UNIMA päev NUKU teatris 16. märtsil

06.03.2015 13:15

UNIMA päev NUKUS
UNIMA Eesti keskusel on 13 liikmesteatrit üle Eesti (Tallinnas, Jõhvis, Kärdlas, Viljandis, Kehras ja Pärnus). Etendustesarja „UNIMA päev NUKU teatris“ raames näitavad väiksemad teatrid oma etendusi NUKU teatri lavadel. Rohkem infot ühenduse kohta leiab: www.unima.ee.

16. märtsil näitavad oma etendusi NUKU teatri väikeses saalis Tallinna nukuteatrid Fonarik ja Banaanikala

Kell 10.00 ja kell 12.00
Võrukael rebasepoeg
Nukulavastus kogu perele. Seiklusjutt sellest, kuidas väike rebasepoeg arvas, et just tema on kõige kavalam. Mängivad Robert ja Svetlana Vaab
Etenduse pikkus 40 minutit.

Nukuteater Fonarik
Nukuteater Fonarik on Põhja-Tallinnas tegutsev 2002. aastal loodud pereteater. See on väike rändteater, mis pakub teatrielamusi lastele, kes elavad linnadest kaugel ja ei saa seetõttu väga tihti suurte teatrite etendusi vaatamas käia. Teater Fonariku lavastuste nukud ja dekoratsioonid on valminud koostöös Peterburi nukumeistrite- ja kunstnikega. Teatri põhimõtted on kvaliteet, muinasjutulikkus ja laste aktiivne kaasamine etendustesse. Nukuteatri eestvedajateks on Robert ja Svetlana Vaab.

Kell 18.00
Muinasjutt kuldsest kalakesest
Stand-up värsiteater Aleksandr Puškini tekstile ja Frédéric Chopini muusikale. Lavastus on nooremale publikule vanuses ca 3–11 eluaastat. Laval on näitleja Allan Kress ja pianist Ulla Mölder.
Etenduse pikkus 35-40 minutit.

Teater Banaanikala
Teater Banaanikala loodi ametlikult  2001. detsembris kui Rahvusvaheline Laste- ja Noortelavastuste Teatrifestival "Banaanikala" hakkas vajama juriidilist isikut. Banaanikala on ühemeheteater elava muusikaga. Teatri juht, lavastaja ja näitleja on Allan Kress.

Piletid hinnaga 4 eurot on müügil Piletilevis, NUKU teatri kassas ja enne etenduste algust kohapeal. Gruppidele ja peredele soodustused. Grupibroneeringuid saab teha meiliaadressil [email protected] või telefonil 56347356.