Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Teine Tants 20 – Kanuti Gildi SAAL 10

16.12.2010 15:46

Reedel, 17. detsembril tähistavad mittetulundusühing Teine Tants oma kahekümnendat ning Teise Tantsu poolt hallatav Kanuti Gildi SAAL oma kümnendat sünnipäeva. Kahekordne põhjus pidutseda.

Kanuti Gildi SAAL on kujunenud elujõuliseks kaasaegse ja progressiivse etenduskunsti keskuseks. Sellele on kaasa aidanud tänapäevane, kindel ja omanäoline programmipoliitika ning rohked ja mitmekesised väliskülalised.

Kanuti Gildi SAAL on nende aastatega muutunud konkurentsitult kõige suuremaks rahvusvaheliste tantsu-, teatri- ja kunstiprojektide maaletoojaks. Selliste ettevõtmiste korraldamisel oleme loonud pikaajalised sidemed kõigi Eestis tegutsevate välissaatkondadega ning esindustega ning samuti rahvusvaheliste fondidega. Kümne aasta jooksul on Kanuti Gildi SAALis esinenud üle 20 riigi kunstnikud.

Kanuti Gildi SAAL on ja jääb teatriks, mis ei karda riske ega piire ja suhtub ümbritsevasse huviga ja kriitiliselt. Me armastame kunstnikke, kes jagavad meie maailmavaadet ja ootame endale külla publikut, kellele need kunstnikud korda lähevad.

Meie tegevus on säilitanud ajaloolise Kanuti gildihoone, kuid samas loonud lisaväärtust nii hoonele kui Tallinna igapäevaelule. Kanuti Gildi SAAL kannab noortepärast hingust ning maailmavaadet, rikastades oluliselt Tallinna kultuurielu. SAALis toimuv on olnud alati Eesti meedia kõrgendatud tähelepanu all. Samas on meie tegevusest viimasel kolmel aastal ilmunud ülevaateid Soome, Rootsi, Belgia, Inglismaa, Saksamaa, Prantsusmaa ja Hollandi ajakirjanduses.

Rõõmustagem koos!
Priit Raud

Lisainfo: www.saal.ee