Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

Tee Kuubis tõlgib jallipalli tantsukeelde

07.11.2005 11:54

Reedel, 4. novembril 2005 esietendus tantsuteatril Tee Kuubis lavastus "Mängu-uni". Interaktiivse näituse "Kas te räägite jalgpalli?" raames esietendunud lavastus transformeerib sportlik-emotsionaalsed muljed füüsiliselt sarnasesse tantsukeelde.

"Me oleme üks veider kuueliikmeline segameeskond, kus mängijad on ühtlasi treenerid ja väravavaht samaaegselt ka kohtunik. Ja kui me algul püüamegi mingil määral jälgida struktuuri: soojendus - mängu algus - vaheaeg - teine poolaeg, siis lõpuks lähevad suhted juba üsna segaseks ning viimase värava lööb igaüks juba oma peas". Vaatajatena oodatakse murule nii spordihuvilisi kunstiinimesi kui ka kunstihuvilisi sportlasi, samuti kõiki teisi põnevaid tõlgendusvorme nautivaid inimesi - kõigile leidub üllatusi.

Tantsijad ja koreograafid Mihkel Ernits, Kristiina Kask, Janari Kintsiraud, Liisi Kivinukk, Maiken Schmidt ja Madli Teller on Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna bakalaureuseõppe viimaselt kursuselt.

Muusika: Whitney Houston, la tropa jne
Kostüümid: Eesti Jalgpalliliit
Koostööpartnerid: Goethe-Instituut Tallinn, Tallinna Kunstihoone

Lavastust "Mängu-Uni" on võimalik näha veel neljal korral:
10., 15. ja 18. novembril kell 15:00 Tallinna Kunstihoones (Vabaduse väljak 6) ja 12. novembril Tartus.

Samas on võimalik tutvuda näituse "Kas te räägite jalgpalli?" atraktsioonidega.
Etendusele pääseb Tallinna Kunstihoone näituse piletiga.