Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Teatrivaldkonna esindajaid kutsutakse Tõnismäe Riigigümnaasiumisse valikkursusi õpetama

05.06.2024 13:34

Tallinna Tõnismäe Riigigümnaasiumi logol on oranžil taustal must neljakandiline kujutis, mille keskmesse moodustub oranž rist.

Tõnismäe Riigigümnaasium kutsub teatrivaldkonna esindajaid kooli valikkursuse juhendajaks. Kursuse pakkumiseks palub kool saata CV ja kursuse lühikirjelduse hiljemalt 17. juuniks 2024 aadressile [email protected].

Kursusi on oodatud juhendama kõigi loovalade esindajad, kunstnikud, samuti heli- ja visuaaltehnika spetsialistid. Üks kursus kestab 20x70 minutit ning toimub vahemikus november–märts ja/või märts–mai. Ühes nädalas toimub kaks järjestikust tundi.

Töö on kursustepõhine ja osakoormusega, sobides nii tudengitele-õppejõududele kui ka muu (vabakutselise/loomingulise) töö kõrvalt tegemiseks. Kursuse juhendaja saab kursuse andmiseks valida sobiva perioodi. Juhendamine ei nõua pedagoogilist kraadi.

Tõnismäe riigigümnaasiumi fookuses on eneseväljendus linnaruumis. Õppekava, olemasolevate kursuste ja kooli töökultuuri kohta leiab rohkem infot Tõnismäe Riigigümnaasiumi kodulehelt.

Foto: Tallinna Tõnismäe Riigigümnaasiumi logo