Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Teatriteaduse tudengite taskuhääling pälvis Tartu Ülikoolis tunnustuse

20.12.2022 16:26

19. detsembril 2022 pärjati Teatriteaduse Üliõpilaste Looži taskuhääling "Lähme TÜLi" Tartu Ülikooli kultuuriteaduste instituudi aasta tudengiteo tiitliga. Tänu võtsid vastu taskuhäälingu eestvedajad Greeta Võsu ja Morten Made, kes annavad taskuhäälinguga hääle julgetele, aktiivsetele ja kriitiliselt mõtlevatele teatrihuvilistele noortele.

Taskuhääling "Lähme TÜLi" sündis 2022. aasta veebruaris. Taskuhäälingus vahetatakse mõtteid kõikvõimalikel teatriga seostuvatel teemadel – juttu tuleb nii inimestest, lavastustest, teatriharidusest kui ka muust päevakajalisest. Taskuhäälingut saab kuulata näiteks Spotify'st ja leheküljelt podcast.ee.

TÜL ehk Teatriteaduse Üliõpilaste Loož on Tartu Ülikooli kultuuriteaduste instituudist välja kasvanud vabatahtlik ühendus. TÜL pakub noortele teatrihuvilistele võimalust pidada teatriteemalist dialoogi ja korraldada erinevaid etenduskunstidega seotud ettevõtmisi.

Taskuhäälingu kõrval valiti teiseks aasta tudengiteoks ka Hildegard Reimanni ja Maret Luua korraldatud VI Tartu Nefa sügiskool, mis lõimib kultuuriteaduste instituudi erialasid ja õppekavasid ning toetab akadeemilist vaimsust.

Pildil tunnustuse üleandmine Tartu Ülikooli kultuuriteaduste instituudis. Foto: TÜ kultuuriteaduste instituut