Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Teatrisuve tormihoiatus Rakverest

15.04.2010 13:02

Rakvere Teater suveplaanidesse kuulub sellel aastal rohkem kui 50 etendust, 20 lavastust ja 100 esinejat. Kultuurisuve rikastavad kolm suvelavastust, 11. rahvuvaheline teatrifestival Baltoscandal, väärtfilmiprogramm, kontsertõhtud, klubiööd, aktsioonid Teatrimäel ja kõikjal Rakveres.

Rakvere Teatri Suvesse mahub kaks uut suvelavastust, Urmas Lennuki „Kadunud tsirkus“ (lavastaja Üllar Saaremäe) ning William Shakespeare`i „Torm“ (lavastaja Hendrik Toompere jr), lisaks jätkavad eelmisel suvel esietendunud „Toatüdrukud“.

Rahvusvaheline teatrifestival Baltoscandal toob 7.- 10. juulini Rakverre Euroopa uuenduslikku ja huvitavat teatrit. Juba 11. korda toimuvale festivalile on tulemas mitmed teatri- ja tantsumaastiku tipptegijaid. Programm avalikustatakse 3. mai pressikonverentsil, samal päeval kui Rakveres toimub ka eelmisel Baltoscandalil esinenud Jo Stromgren Kompani maailmaesietendus „The Experiment“.

Lisaks toimuvad Rakvere Teatri Suvel teatrikohvikus alternatiivmuusikapeod ja džässikontserdid. Projekti "Rakvere Teater esitleb" raames jõuab publikuni mõne väiketeatri või sõltumatu teatritrupi poolt väljatoodud lavastus. Suvel jätkuvad ka koostöös kino Artisega toimuvad väärtfilmipühapäevad.

Kogu Rakvere Teatri Suve programm kodulehel.
Rakvere Teatri suvelavastuste piletid on nüüd müügil. Kuni 16. maini on suvelavastuste piletid soodushinnaga 195 ja 170 krooni.


Kristo Kruusman
Rakvere Teatri reklaamijuht
telefon 32 95 443
mobiil 5383 4586
www.rakvereteater.ee