Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

TeatriPolygon ootab noori avatud tundidesse

02.02.2011 15:05

Teatrikool TeatriPolygon ootab 15. veebruaril kõiki Tallinna ja Tartu teatrihuvilisi noori alates 12. eluaastat avatud tundidesse. Osalejate põhjal komplekteeritakse TeatriPolygoni uued õpperühmad.

Kogunemisel viiakse teatrikooli kogenud õpetajate käe all läbi draamaline koosviibimine, kus osalejad saavad läbi harjutuste ja improvisatsiooniliste mängude enda võimeid proovile panna. Avatud tundidesse tulnud noortel avaneb võimalus õppimist jätkata teatrikooli põhirühmades.
TeatriPolygoni õppejuhi Virko Annuse sõnul otsitakse noori, kel pole silme ees vaid prožektorid ja lavalauad, vaid kes soovivad end läbi teatriõppe ka isiksusena arendada. „Üks meie eesmärkidest on luua keskkond, kus läbi tegutsemise ja läbimängimise on võimalik õppida mõtlema ja õppima. Igasugune arenemine toimub iseenda ja elu tarvis, mitte ainult professionaalseks näitlejaks saamise nimel," ütles Annus. Tema sõnul ei tõmmata kedagi üldhariduse omandamisest kõrvale, lubades staarikssaamist ja plaadilepinguid. „Vastupidi - me toetame olulisel määral noore inimese arengut isiksuseks, kes oskab oma edasiminekut  eesmärgistada. Teatrikoolis harjutakse kollektiivse tegutsemisega, vastustusega, distsipliiniga; osatakse näha seoseid ja mõista maailma. Omandatakse oskus ja vahendid eneseväljenduseks, osatakse loovust kanaliseerida. Ja aeg-ajalt astuvad tõesti ka tuntud professionaalid läbi,“ selgitas Annus.

Avatud teatritoad toimuvad 15. veebruaril kell 17.00 Tallinnas Rävala pst. 8, C korpuse 7. korrusel ning Tartus samal kuupäeval kell 15.00 ja 17. veebruaril kell 16.30 aadressil Vanemuise 19. Selga soovitatakse panna liikumist võimaldav riietus ja kaasa võtta vahetusjalanõud.

2009. aastal loodud teatrikool TeatriPolygon  tegutseb ainsa õppekavaga teatriharrastuskoolina Eestis.
Vaata lisaks: http://polygonteater.blogspot.com/2011/01/puu-ule-otsustage-tema-viljade-jargi.html
http://poly.ee/polygon/kool1.html

Lisainformatsioon:
Virko Annus
Tel: 514 1771

Tamur Tohver
Tel: 515 8118
E-post: [email protected]