Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Teatrilabori lõbusate hampelmannide rändtrupp

01.06.2007 15:41

1.-3. juunini osaleb Teatrilabor 26. Tallinna Vanalinna Päevadel, saates vanalinna tänavatele, treppidele ja platsidele oma moosekantidega rändtrupi Lõbusad Hampelmannid. 
Reedel, 1. juuni õhtul esineb trupp Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones (Pikk 17). Pühapäeval, 3. juunil kell 13 etendub Raekoja platsi laval koostöös East Expressiga Vanalinna Päevade ametlik lavastus "Tallinna meistrid". Etendus algab kell 12.30 Tornide väljakult laulumängu ja rongkäiguga Raekoja platsile.

Lõbusate Hampelmannide rändtrupi noored näitlejad äratavad linna hommikuti, laulavad, tantsivad, žongleerivad, keerutavad rapiiri ja näitavad lookesi Tallinna meistritest ja markantsetest elanikest. 3. juunil kell 12.30 Tornide väljakul algav ja 13.00 Raekoja platsil jätkuv kirev ajalooline moralitee "Tallinna meistrid" on lugu Tallinna meister Madisest (Päär Pärenson), kes Lõbusate Hampelmannide juhtimisel rändab läbi Tallinna ajaloo. Rändtruppi kuuluvad veel näitlejad Marju Männik, Kristel Mägedi, Ajjar Ausma, Joonas Parve, Jim Ashilevi ja Helgur Rosental ning moosekandid Karoliina Kreintaal, Katariin Raska ja Erki Jansen. Trupi kunstiline juht on lavastaja Jaanika Juhanson, kes on ühtlasi "Tallinna meistrite" stsenarist ja lavaletooja. Kunstnik on Heigo Ervin Seppel East Expressist. Projektijuhid on Kirsi Ansper (Teatrilabor) ja Mihhail Kotov (East Express).

Vaata lisa: www.teatrilabor.ee