Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Teatrikuu on Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis pühendatud teatrimeistritele

19.03.2015 11:55

Laupäeval, 14. märtsil kell 11 toimub Särevi Teatritoas (Tina 23-13) kostüümikunsti töötuba, mille juhendajaks Kristel Maamägi. Ühiselt valmib kostüüm fantaasiategelasele. Töötuba annab ühtlasi harukordse võimaluse tutvuda Särevi Teatritoaga ja värske väljapanekuga teatrikunstniku tööst.

Neljapäeval, 26. märtsil kell 16, vahetult enne rahvusvahelist teatripäeva kogunevad Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumisse teatrite butafoorid ning avavad kohtumisõhtul põneva teatriameti telgitaguseid. Kohapeal toimub ka avatud töötuba, kus TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tudengite ja juhendajate eestvedamisel saavad kõik huvilised mängusöökide valmistamisel kätt proovida. Põnevad materjalid, nutikad nipid ja teatri võlumaailm muuseumi väärtusrikkas keskkonnas ootavad avastamist.  

Laupäeval, 28. märtsil kell 11–15 toimub muuseumi peamajas teatriteemaline perepäev, kell 12 tulevad muuseumile külla Tiina Tauraite ja Erki Laur perega. Muuseumis saab tutvuda uue näitusega „Hingab ja heliseb“ ning vabas vormis teatraalide perega vestelda.

Töötubades ja perepäeval osalemine muuseumipiletiga, palume töötubadesse eelregistreerida (tel 6 442 132 või e-post: [email protected]).

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Müürivahe 12, 10146 Tallinn
Tel: 644 2132, 5551 5485
E-post: [email protected]
http://www.tmm.ee