Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Teatrifestival NAKS otsib peakorraldajat

10.02.2020 14:54

Rahvusvaheline laste- ja noorteteatriühendus ASSITEJ Eesti Keskus korraldab igal sügisel teatrifestivali noorele vaatajale. Alates 2018. aastast kannab rahvusvaheline festival nime NAKS! Käesoleval aastal toimub kodumaiste ja rahvusvaheliste etendustega festival taas Tallinnas 28.-30. oktoobril. Programmi kuuluvad kõige uuemad ja uuenduslikumad, professionaalsed ja mitmekülgsed lastele ja noortele suunatud etendused, lisaks töötoad ja arutelud ning festivaliklubi. See on kohtumispaik kõigile teatrisõpradele, kes tegutsevad noore vaataja teatrimaastikul (näitlejad, lavastajad, dramaturgid, kriitikud, õpetajad, huvijuhid, lapsed ja lapsevanemad, rahastajad, jne). Samuti on viimastel aastatel osalenud ja lavastusi hinnanud noortest teatrihuvilistest koosnev noortežürii.

Otsime festivalile uut peakorraldajat, kelle ülesanneteks on oma meeskonna loomine, programmi kokkupanemine koos ASSITEJ Eesti Keskusega, projektitaotluste loomine/kirjutamine, rahastuse ja toetajate leidmine, turundustegevused ja meediaga suhtlus ning muud korralduslikud tegevused seoses truppide, külaliste (sh rahvusvahelistega) ning mängupaikadega. Ka varasemalt on seda tehtud eriala lõputööks või praktikaks.

Huvi korral kirjutage (lühidalt, miks soovite projektis osaleda) [email protected] ning saatke oma CV. 

ASSITEJ on ülemaailmne teatriühendus, mis avab võimalusi osaleda rahvusvahelistel festivalidel, seminaridel ja töötubades üle maailma. Võrgustik on kirev ning koostöövõimalusi palju. Ka NAKSi peakorraldaja saab külastada teiste ASSITEJ keskuste festivale üle maailma. 

Lastele ja noortele suunatud teater on üllatav ja piirideta, kuna noor vaataja on kõige ausam, loovam ja nõudlikum publik. Riikide tase on küll erinev, kuid mahud suured, põld on lai ja arenemisvõimalusi palju.

Lähemalt: