Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Teatri NO99 “Ühtne Eesti” Praha Kvadriennaalil

15.06.2015 12:57

Järgmisel kahel nädalal tutvustab Teater NO99 maailma suurimal lavastuskunstnike festivalil Praha kvadriennaalil projekti "Ühtne Eesti". 

Ühtne Eesti
"Kui meile tehti ettepanek tuua taas välja "Ühtne Eesti", leidsime, et see on hea võimalus omaaegset projekti teiste vahenditega jätkata," ütles Ene-Liis Semper. "Kuna "Ühtse Eestiga" saime hea kogemuse erinevate poliittehnoloogiate ning meediamanipulatsioonidega, otsustasime nüüd rahvusvahelisel areenil pakkuda kõigile huvilistele võimalust meie know-how'st osa saada. Juba varem on "Ühtse Eesti" frantsiisi vastu huvi tuntud Serbiast, Leedust ja mujalt. Nüüd saavad kõik külalised meie käest informatsiooni, kuidas organiseerida edukas poliitiline partei ka oma koduriigis," lisas Semper. 

Praha kvadriennaalil on Teater NO99 päralt omaette ruumid, mis on sisustatud nüüdisaegse parteikontorina. Kohal on Teater NO99 näitlejad, kes pakuvad kõigile võimalust "Ühtse Eesti" frantsiisi soetamiseks. Tutvustatakse nii "Ühtset Eestit" kui pakutakse ka esmast informatsiooni partei loomise kohta. Jagatakse spetsiaalseid võimuletulemise brošüüre ning näidatakse uusi ingliskeelseid "Valimiskoole" (lektor Helena Pruuli).  Esimestel päevadel on kohal ka Teater NO99 kunstilised juhid Ene-Liis Semper ja Tiit Ojasoo. Samuti on ingliskeelsena avatud "Ühtse Eesti"
kodulehekülg www.eestieest.ee. 

Praha kvadriennaal (www.pq.cz) on iga nelja aasta tagant toimuv rahvusvaheline lavastuskunstnike väljapanek. Sarnaselt Veneetsia biennaalile on igal riigil võimalus välja panna ekspositsioon. Eestit esindab sel aastal Teater NO99 projekt "Ühtne Eesti". Kvadriennaal on avatud 18. kuni 28. juunini. 


Lisainfo:
Kätlin Sumberg 
turundus- ja kommunikatsioonijuht 
Teater NO99 
6688781 / 5165329