Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Teatri- ja muusikamuuseum korraldab vestlusringi teatriprodutsentidega

08.03.2023 15:23

Teatri- ja muusikamuuseumis toimub 23. märtsil 2023 kell 16.00 teatripäeva vestlusring teatriprodutsentidega. Kohtumisel tuleb juttu produtsenditöö erinevatest tahkudest ning ameti peamistest muredest ja rõõmudest. 

Vestlusringis tuuakse fookusesse amet, mis jääb teatripubliku jaoks sageli nähtamatuks, kuid kelle tööst sõltub teatris väga palju. Produtsendi vastutusala on väga lai, see on seotud nii eelarvete kui ka inimestega. Produtsenditöö nõuab otsustusvõimet ja kindlat närvi, oskust kuulata ja suutlikkust ennast kuuldavaks teha. 

Mida on vaja, et olla produtsenditöö edukas? Milliseid olukordi on tulnud lahendada? Kuidas on töö ajas muutunud? Sellest ja rohkemast räägitakse vestlusringis, mida on oodatud kuulama kõik, keda huvitab teater ja selle korralduslik pool. 

Vestlusringis osalevad Märt Meos (R.A.A.A.M), Margit Roosaar (SKENE Katus Kunstile), Kadri Tikerpuu (SKENE Katus Kunstile, Nargenfestival), Evelyn Raudsepp (Sõltumatu Tantsu Lava) ja Maarja Mänd (Tartu Uus Teater). Vestlust juhib Piret Simson. 

Muuseum korraldab igal aastal rahvusvahelise teatripäeva tähistamiseks kohtumisõhtu ühe teatriameti esindajatega. Varasemalt on oma tööst rääkinud butafoorid, grimmikunstnikud, dramaturgid, kriitikud, valguskunstnikud ja etenduse juhid. 

Vestlusele pääseb muuseumipiletiga.