Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

“Teatraarium: teater muusikas/muusika teatris” Ugala teatris

09.04.2014 13:03

Jätkub Ugala kultuurisündmuste sari “Teatraarium”. 

30. aprillil toimub Ugala teatri väikeses saalis Teatraariumi sarja neljas sündmus salongiõhtu „teater muusikas / muusika teatris“. Õhtu külalised on Vaiko Eplik, Adeele Sepp ja Chalice. Need on noored inimesed, keda ühendavad muusika ja teater. Sel korral kohtuvad nad Viljandis, esitavad oma loomingut ning räägivad, kuidas elu neid teatri ja muusikaga kokku on viinud.  

Vaiko Eplik ja Chalice on viimastel aastatel olnud teatriga päris tihedalt seotud, seda nii ise näideldes kui ka lavastustele muusikat luues. Mis seob neid NO99 teatriga? Mida nad üldse Eesti teatrist arvavad? Mis tunne on viibida laval, kui sinu kõrval on väljaõppinud näitlejad? Nendele küsimustele püüame leida Teatraariumis vastust. 

Vastukaaluks muusikutele astub koos Jaan Jaagoga üles näitleja Adeele Sepp. Adeele, kes liitus eelmisel kevadel Ugala teatriga, on viimase aasta jooksul ise lavastanud, loonud mitu uut ja põnevat rolli Ugala lavastustes ning samuti figureerinud televisioonis. Lisaks teatrile tegeleb noor naine aga ka muusikaga. Koos muusiku Jaan Jaagoga on nad muusikat kirjutanud, kuid üheskoos üles astunud seni veel mitte.  

„Teatraarium IV: teater muusikas / muusika teatris“, 30. aprillil kell 19.00 Ugala teatri väikeses saalis. Esinevad  Vaiko Eplik, Chalice, Adeele Sepp ja Jaan Jaago. Esinejate ja publikuga vestlevad Liis Aedmaa ja Rait Õunapuu.

 

Hanna Jõgis
SA Ugala Teater
Projektijuht
53 45 8505