Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Teater Vanemuine otsib uude muusikali osatäitjaid

24.04.2023 16:21

Lavastaja Samuel Harjanne toob 2024. aasta novembris Vanemuise suure maja lavale muusikali "Kinky Boots". Avatud on konkurss osatäitjate leidmiseks.

Soomest pärit lavastaja Samuel Harjanne lavastajakäekiri on Vanemuise teatri muusikalipublikule juba tuttav. Tema lavastajatöö on varasemalt Vanemuise lavale toonud muusikalid "Hüljatud" ja "Nunnad hoos". Uus muusikalilavastus "Kinky Boots" räägib loo ühest kingavabrikust, sõprusest ja leidlikest lahendustest, mis aitavad märgata seda, mis on elus tegelikult oluline.

Muusikali otsitakse järgmisi osatäitjaid:

  • Ingleid ehk drag queen‘e
  • Kõrvalrollidesse ja ansamblisse nii nais- kui ka meesartiste

Ingli rolli kandideerivatel meesartistidel tuleb hiljemalt 10. maiks 2023 saata aadressile [email protected] video, kus:

  • lauldakse üht muusikalist pärit poplaulu. Video pikkus peab olema maksimaalselt kaks minutit. Laul võib olla mis tahes keeles, ent peab näitama kandidaadi vokaalseid võimeid.
  • esitatakse üht tantsunumbrit. Sellega saab demonstreerida oma võimeid tantsulaval ja jagada oma erioskusi. Kuna muusikal eeldab kõrgetel kontsadel tantsimist, võib sedagi teha, näitamaks, kui hästi end kontsadel tantsides tuntakse.

Kõrvalrollidesse kandideerivatel inimestel tuleb hiljemalt 14. maiks 2023 saata pildiga CV aadressile [email protected]Kõikide kandideerijatega võetakse ühendust ja jagatakse edasist infot prooviesinemisel esitatavate lugude kohta.

Prooviesinemised toimuvad Tartus 21. mail 2023 algusega kell 9:30.