Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Teater Must Kast avab hooaja lastelavastusega

13.09.2015 14:49

Õhupallid
20. septembril 12:00 esietendub Musta Kasti lastelavastus (ja selle hooaja avalavastus) "Õhupallid". Juba tund aega enne etendust (11:00) saab osta baarist (Möku) mahla, kohvi, teed ja limpsi. 

Kohe pärast etendust (umbes 12:45) kutsub Must Kast kõiki hooaja avapiknikule Botaanikaaeda (halva ilma korral Genialistide klubisse)! Saab nosida maitsvat kodukootud õunakooki, mekkida morssi, kuulata elavat muusikat, mängida mänge, puhuda juttu, naerda JA kuulda, mida põnevat on sel hooajal veel tulemas.
(PS! Pikniku jaoks oleks väga hea, kui igaüks võtab kaasa teki või midagi muud, millega maha istuda.)

„Õhupallid“ (“Воздушные шарики” / “Balloons” / “O~~, O~~, O~~”) on Daniil Harmsi absurdimaigulistest lastelugudest-­vigurjuttudest inspireeritud meloodiline ja mängurohke lastelavastus. „Õhupallid“ pakub minimaalsete vahenditega fantaasiaküllast ning kujutlusvõimet arendavat meelelahutust lastele (ja nende vanematele) rahvusest ning emakeelest olenemata. Raamlugu on olemuselt lihtne ja helge, üles ehitatud peategelasele, väikesele tüdrukule, kel on väga vahva vanaema ning eriliselt kirev fantaasiamaailm, mis ka teatrilaval manifesteerub. 

Etendus kestab 45 minutit ja on soovitatav lastele alates 4 eluaastast.
Etendused toimuvad 20.09 ja 26.09 kell 12:00 Genialistide klubis.