Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Teater Must Kast annab kingiks oma lavastusi ja näitlejaid

14.04.2015 14:36

Musta Kasti Juunituur
Enne, kui teater Must Kast ehk Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia teatrikunsti eriala 10. lend näitekooli lõpetab, võetakse ette ühine üle-eestiline ringreis Juunituur. Juunituuri bussirattad lükkab käima ühisrahastusplatvorm Hooandja, kust on võimalik kingituseks saada ka Musta Kasti näitlejad oma sündmuse õhtujuhiks ja eralavastusi. 

Ühe auhinnana on teater Must Kast nii kollektiivile kui ka eraisikule välja pannud Jaanika Tammaru monolavastuse „Tanknaine“ esitamise vabalt valitud kohas ja ajal. Samuti on hooandjatel võimalik lunastada üks vabalt valitud eraetendus teatri repertuaarist või saada Musta Kasti näitlejad oma sündmusele õhtujuhiks. Pikem kingituste nimekiri on leitav Hooandja lehelt.

Ringreisil esietenduv lavastus kergitab teatrikoolis õppimiselt saladuseloori. Tegemist on humoorikas võtmes etendusega, mis koosneb nelja aasta jooksul sündinud lühinumbritest ning tagasivaateliselt tekkinud arusaamadest nende olulisuse ja tähenduse kohta. Juunituur toimub 12.-18. juunil üheteistkümnes kohas üle Eesti: Rõuges, Tartus, Paides, Rakveres, Märjamaal, Keilas, Hiiumaal, Haapsalus, Tallinnas, Mõisakülas ja Viljandis. 

Teater Must Kast ehk TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia teatrikunsti eriala 10. lend tähistas äsja, rahvusvahelisel teatripäeval, oma 1. sünnipäeva. Noore teatri sünnist on tänu ERR-le valminud ka dokumentaalfilm, mida saab (järel)vaadata ERRi kodulehelt. 

Teater Must Kast kohta leiad rohkem infot teatri koduleheküljelt ja Facebookist

Inspireerivate soovidega
Helena Tamm
Juunituuri turundusinimene
tel: +372 5510978