Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartus avatakse taas kultuurihoov Uus Õu

05.06.2014 14:57

Õues kohiseb ja loksub võitmatu juuni, mis kuulutab suve saabumist ja Uue Õue teise hooaja avamist. Sel reedel ja laupäeval (6.–7. juuni) saab Tartus taasavatuks jälle Tartu Uue Teatri ja Genialistide klubi vahelisele alale jääv kultuuri- ja kogukonnahoov Uus Õu. 

Uus Õu on kesklinna hoov, kus kohtuvad isiklik ja avalik ruum, kus ei ole kliente ega teenindajaid, korrapidajaid ega koristajaid, vaid ainult inimesed – sõbrad, naabrid, juhututtavad ja võõrad – kes võtavad Õue kui oma isiklikku jagatud tagahoovi. Uus Õu on omamoodi sotsiaalne eksperiment, et näha, kas ja kuidas selline jagatud rõõmu ja vastutusega linnaruum elama ja toimima hakkab.

Viiel päeval nädalas, teisipäevast laupäevani saab Uues Õues nautida mitmepalgelist programmi alates muusikast, luulest, loengutest, filmidest, päikesest ja väga eriilmelistest töötubadest kuni suvistel laupäevadel traditsiooniks saanud lastehommikute ja pannkookideni välja. 

Avamine 6.06 ja 7.06.2014

REEDE, 06.06

18.00 TÜ VKA teatrikunsti 10. lend esitleb: MONOLAVA eksperimentaal-retrospektiivne etendus "LÕPP-PAUK!“

20.00 LuuleÕU 

21.00 LIVE: Paul Neitsov  
Paul Neitsov on Tartust pärit noor kitarrist, kes on tegutsenud mitmetes erinevates kollektiivides ja viljelenud mitmeid stiile: Quartence, Wilhelm, Sireli, Kaisa Lillepuu trio, JazzZeppelin - Tribute to Led Zeppelin jne.

22.00 LIVE: Innersound  
Innersound on verivärske koosseis Eesti muusikaskeenes. Muusikaline segu dream-popist, soulist ja psühhedeelsete mõjutustega jazzist, tekitab kuulajate ümber eraldi maailma, mis nõretab energiast ja lummab koheselt. Bänd alustas vokalisti Elina Hokkaneni sahtlipõhja kogunenud ideedest ja muusikast, mis tiksus enda sees ja ootas ellu äratamist. Jõuline lüürika koos maitseka harmooniaga sai endale nimeks Innersound. 


LAUPÄEV, 07.06

12.00 LASTEHOMMIK: Töötoad, maalimine, pannkoogid

20.00 LIVE: Craig Sutton http://theflamencothief.com/
Craig Sutton, paremini tuntud kui The Flamenco Thief, on inglise kitarrist, kelle flamenkofenomenaalsus on tõstnud ta üheks UK tihemini tuuritavaks artistiks.

---
Toetajad:
Tartu Linn
Tartu Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu
Multšimees
OÜ Greenworld

 

Info:
Aadress: Lai 37 hoov, Tartu
facebook.com/Uus6u
uus6u@uit.ee
 

Pressikontakt:
Marie Kliiman
marie@uusteater.ee
+372 53405216