Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartus alustas esimest hooaega Teatri Kodu

06.09.2010 09:05

Tartus alustas pühapäeval, 5. septembril, oma esimest hooaega uus teatrimaja Teatri Kodu. 

Avahooajal pakub Teatri Kodu lastele ja peredele vaatamiseks omalavastust „Sipsik“, mustkunstietendusi, kontserte, multifilme ja muinaslugusid. Lastestuudio kutsub lapsi teatriteemalistesse õpitubadesse ja muuseumitundidesse, pannkoogihommikutele ja muinasjutupäevadele. 

Teatri Kodu maaliline teatrisaal pakub sel sügisel esinemisvõimalust festivali DRAAMA 2010 lasteetendustele, Uus Vana Teatrile ning Poola ja Eesti Rahvamuusikutele. Kõige pisemaid tuleb oktoobris rõõmustama Eesti Nukuteater.

Lastelavastus „Sipsik“ viib vaatajad aega, mil Anu ja Mart on juba suured inimesed ning nukkude ja mänguasjadega iga päev ei mängi. Aeg ajalt tulevad nad aga tagasi lapsepõlvekoju ja rändavad koos mänguasjadega aega, mil neid ümbritses mängulusti täis piirideta fantaasiamaailm. „Sipsiku“ on dramatiseerinud ja lavale toonud Leino Rei, mängivad Maarja Jakobson või Kärt Johanson ja Leino Rei.

Teatri Kodu kuulub Tartu mänguasjamuuseumi juurde ning ammutab häid ideid lapsepõlvest, mängudest ja mälestustest, unistustest ja fantaasiast. Teatri Kodus saab vaadata etendusi, teha ise teatrit, mängida ja meisterdada ning avastada ja uurida teatrimaailma põnevaid nurgataguseid. Teatrimaja teisel korrusel on lastestuudio, keldriruumides pakub põnevust teatrinukkude muuseum.

Teatri Kodu asub Tartu vanalinnas aadressil Lutsu 2, teatrikassa ja teatrinukkude Teatri Kodu teatrisaalmuuseum on avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18.
Teatriinfo veebis:  www.teatrikodu.ee või telefonil 7461 060.