Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu vanalinnas avas uksed Teatri Kodu

21.05.2010 12:35

Tartu vanalinnas kaunilt renoveeritud 18. sajandi puuhoones asuv Teatri Kodu on kogu maailmas ainulaadne muuseumist inspireeritud teater. Teatri Kodu kuulub Tartu mänguasjamuuseumi juurde ning ammutab inspiratsiooni meie kõigi lapsepõlvest, mängudest ja mälestustest, unistustest ja fantaasiast.

Teatri Kodus saab pere ja sõpradega vaadata etendusi, teha ise teatrit, mängida ja meisterdada ning avastada ja uurida teatrimaailma põnevaid nurgataguseid. Teatrimaja teisel korrusel asub lastestuudio, kuhu oodatakse eri vanuses laste gruppe osalema teatriteemalistes programmides. Kaunilt võlvitud keldriruumidest leiavad külastajad teatrinukkude muuseumi ning hämarast keldrisopist arheoloogilistel väljakaevamistel avastatud keskaegse elamu. Samuti on Teatri Kodus väike suveniiripood ja mängunurk. Teatrimaja erinevaid ruume saab rentida pere- ja lastepidude, kontsertide ja seminaride ning muude ürituste läbiviimiseks.

Eno Raua „Sipsik“ on Teatri Kodu avalavastuse valikuna kujundlik ja sümboolne, ühendades omavahel muuseumi- ja teatri-, lapse- ning täiskasvanu maailma.
Lavastaja Leino Rei, osades Maarja Jakobson või Kärt Johanson ja Leino Rei.

Teatri Kodus toimuvatele etendustele saab pileteid osta ainult teatrikassast.
Pileteid saab ka telefoni teel broneerida (tel: 7461 060).

Sigrid Jaasi
Teatri Kodu programmijuht
Tel:7461061
Mob:5204496
[email protected]
www.teatrikodu.ee