Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu Uus Teatri kevadlaat 23. mail

18.05.2015 14:56

23. mail tähistab Tartu Uus Teater 7. hooaja lõppu suure kevadlaadaga, kus müüakse kogunenud kraami teatri rekvisiidi- ja kostüümiladudest, teatriinimesed ning nende sõbrad näitavad oma loomingut ja kulinaarseid oskusi. Laat toimub 23. mail kell 11–15 Tartu Uue Teatri hoovis (Lai 37), vihmase ilma korral terves teatrimajas.

Uue Teatri KevadLaatLaadal müüakse nii kostüüme kui vanu rekvisiite, suvelavastuse „Odysseia“ sooduspileteid, teatri erimeeneid, plaate, ehteid, taimi, fotosid, toimub laadaloos, püsti pannakse vabaõhupuhvet, on tegevusi lastele ning palju muud erilist. Laada lõpetuseks esineb bänd Odd Hugo, kelle tuumik lõi viimati kaasa ka Uue Teatri lavastuses „kokku • kukkumise • hetk“.

Laadal kaubeldakse väga eriilmelise kraamiga alates rõivastest kuni taimedeni. Taas tuleb kokku näitlejannade Piret Simsoni, Maarja Jakobsoni ja Katrin Pärna taaskasutuspood Berliin, mis täidab oma stanged põnevamate vintage leidudega. Teatrikunstnik Kristiina Põllu müüb aga hoopis basiiliku- ja tomatiistikuid. Samuti on kohal Stuudio Puudrinägu, kelle grimmilaua taga saab lasta endale dramaatilist teatrigrimmi teha. Oma loomingut ja taaskasutusesemeid müüvad veel Helgur Rosenthal, Gabriela Liivamägi, Ivar Põllu, Kersti Heinloo, Triinu Pungits, Allan Aint, Maarja Mitt, Voronja galerii ja paljud teised.

Vabaõhukohviku laud tuleb külluslik ja ei või iial teada, kes mida küpsetab või keedab. Kindlasti võib aga leida Janek Joosti küpsetatud leiva, Katrin Pärna kuulsa supiklubi supid, Ann Ideoni püsti pandud Pavlova Puhveti, isetehtud rabarberilimonaadi ning kalja.

Täpsem laadaliste nimekiri Tartu Uue Teatri kodulehel - uusteater.ee
Sündmus Facebookis

Pressiteate edastas:
Marie Kliiman
Tartu Uus Teater
projektijuht
+37235405216