Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu Uus Teater ootab koolivaheajal lapsi ja noori teatrisse

18.10.2012 11:46

Kõik lapsed ja noored ning nende vanemad,  kes koolivaheajaks harivat ning meelelahutuslikku tegevust otsivad, võivad sammud seada Tartu Uude Teatrisse.  24. ja 25. oktoobril mängitakse lastele  igas vanuses Siim Angerpiku ja Kristel Leesmendi lavastust "Hans ja Grete..." ning noori oodatakse 27. ja 28. oktoobril vaatama  Ivar Põllu menukat autorilavastust "Ird, K.”, peaosas Nero Urkega.

"Hans ja Grete..." ehk lugu kahest metsaeksinud lapsest jätkab võidukalt oma edasikestmist. See on põnev mäng kujutlusvõime ergutamiseks ja võimaluste avastamiseks lihtsate asjade, valguse ja varjudega. Mängivad Kristel Leesmend ja Siim Angerpikk. Etendus on 1 vaatuses ja kestab 50 minutit.

"Ird, K." on paljupremeeritud lavastus Vanemuise pikaajalisimast juhist Kaarel Irdist, tragöödia mehest, kes ei kahtle ega kõhkle kunagi ning kelle suurim mure on see, et ta ei jõua kõike ise teha. Lavastus on mittenostalgiline sissevaade kommunistlikku lähiminevikku.  Vaimukalt ning läbi huumori juhatatakse publik läbi eesti teatri ajaloo ning kultuuri ühe tähtsaima etapi. Teejuhtideks  Ird ja tema kallid kaasteelised. Lavastus on sobiv põhikooliealistele ja vanematele.  Mängivad  Nero Urke, Katrin Pärn, Evald Aavik, Maarja Jakobson või  Maarja Mitt, Janek Joost ja Robert Annus. Etendus on 2 vaatuses ja kestab 3 tundi.

Piletid eelmüügis Piletilevis ja Piletimaailmas. Täpsem info grupisoodustuste kohta [email protected].

Teate edastas:
Katrin Maimik
Tartu Uus Teater
56502721
Uusteater.ee