Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu Uus Teater lükkab maikuu etendused sügisesse ja jätkab suvelavastuse ettevalmistustega

27.04.2020 17:04

Nüüdseks on selge, et eriolukord riigis ei lõpe aprilliga ning tavapärane etendustegevus ei taastu veel kuid. Sellega seoses on Tartu Uus Teater edasi lükanud maikuu etendused ning töötab sügisese mängukava kallal. Kõik ostetud piletid kehtivad järgmise hooaja jooksul, keegi ilma ei jää.

Senini käivad suvelavastuse "Serafima+Bogdan" ettevalmistused. Loodame, et kõikide inimeste, sh meie teatripubliku panus kriisist väljatulemiseks kannab vilja, et praegune lahusolemine toob meid augustiks jälle kokku ning etendused toimuvad väljakuulutatud kuupäevadel. Hoiame teid kursis.

Et kokkusaamine teatrisaalis on muutunud nii haavatavaks, on Tartu Uus Teater välja töötamas ka uusi teatrivorme, et siiski edasi suhelda, mis ka ei juhtuks. Värskeid uudiseid sel teemal saame jagada ehk juba maikuus.

Seni kuni teatrisse veel kokku tulla ei saa, on teatrisõpradel võimalus teatrit toetada ostes Uue Teatri veebipoest. Poes on saadaval teatri kinkekaardid, raamatud, plaadid, särgid, kotid ja nokatsid. Veebipood asub: www.uusteater.ee/pood