Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

TARTU UUS TEATER [ätt] TALLINN

12.04.2010 16:16

Lõuna-Eesti uuenduslikum teater – Tartu Uus Teater – külastab nädala jooksul Tallinna valikuga oma vanematest ja veri-värsketest lavastustest.  Minifestival UUS TEATER [ätt] TALLINN toimub  13–18. aprillil ning peamiseks mängukohaks on Kanuti Gildi SAAL.
 
Teisipäeval, 13.aprillil, alustatakse Jevgeni Griškovetsi näidendiga “Vene rännumehe ülestähendused”, see on Tartu Uue Teatri esimene omalavastus, mis avas nende esimese hooaja. Pärast väikest pausi on „Vene rännumehe ülestähendused" taas Uue Teatri laval. Need on dialoogid mõistmise võimalikkusest kahe vastandliku saatusega lapsepõlvesõbra vahel, Moskva ja Peterburi vahel, Tallinna ja Tartu vahel, lava ja saali vahel. Sõnas ja muusikas. Lavastajad-näitlejad on Ott aardam ja Mart Aas ning muusikat teeb Tõnis Leemets.
 
Kolmapäeval, 14.aprillil, on taaskord võimalik Tallinnas näha Taavet Janseni ja Taavi Eelmaa koostöös valminud lavastust „ Viimased korraldused neile, keda ma kunagi olen armastanud”. See on abistav rühmakoosolek neile, kes soovivad vabaneda nii psühholoogiliselt kui füüsiliselt sõltuvuslikust suhtest
igatsusse.
 
15.aprillil esietendub Tartus Urmas Vadi lavastus “Peeter Volkonski viimane suudlus”.  Kes Tartusse ei jõua saab sama lavastust näha Kanuti Gildi SAALis juba pühapäeval, 18.aprillil.
 
Reedel, 16.aprillil, näeb hiljuti esietendunud Ivar Põllu lavastust “Ird, K”, mida ei soovitata huumorimeeleta ekskommunistidele! Tartu publikumenuk esmakordselt Tallinnas! Pärast etendust on põhjust siirduda baar-klubisse Juuksur, kus saab teoks Tartu Uue Teatri “Kongressi eelistung” koos konverentsi, kontserdi ja peoga.
 
Laupäeval, 17.aprillil, saavad kõik, kes veel näinud pole Coca-Cola Plazas näha Mart Aasa film-etendust “IDentiteet”.
 
Ja nagu juba öeldud, minifestival lõppeb pühapäeval tuli-uue Urmas Vadi lavastusega “Peeter Volkkonski viimane suudlus”.
 
Piletid müügil Piletilevis! Etendused Kanuti Gildi SAALis algavad kell 19:30.
 
Lisainfo: