Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu Uus Teater annab välja autorinäidendid

01.11.2012 11:38

autorinäidendidTartu Uus Teater annab selle aasta lõpuks raamatutena välja autorinäidendid, mis esimese 4 hooaja jooksul on lavale jõudnud. Eelmisel aastal ilmuma hakanud raamatusarjas on varasemast juba ilmunud Urmas Vadi "Peeter Volkonski viimane suudlus" ja "Ird, K.", mõlemad nii eesti kui ka inglise keeles. Nüüd on jõudnud kaante vahele ka Ivar Põllu näidendid "Endspiel" ja "Vanemuise biitlid", mis moodustavad koos näidendiga "Ird, K." teatriloolise triloogia "Armastus, teater, hullus ja surm".

Novembris toimuvad Urmas Vadi isikuloolise triloogia viimased etendused. Viimasteks etendusteks ilmuvad "Peeter Volkonski viimase suudluse" kõrvale ka näidendite "Rein Pakk otsib naist!" ja "Rudolf Allaberdi testament" raamatud.

Detsembris toimuvad Mart Aasa maagilise kaprealismi triloogia viimased etendused ning selleks ajaks saavad kaante vahele kõik kolm teksti: "IDentiteet", "Edu" ja "Projekt Elu".
Ivar Põllu lavastuse "Sisaliku tee" tekst ilmub viimasteks etendusteks novembris, lavastuse "Opus Geographicum ehk Naised valitsevad maailma" tekst ilmub koos Tartu Uus Teaterlavastuse muusika plaadiga jõuludeks.

Teate edastas:
Katrin Maimik
Tartu Uue Teatri PR
+37256502721
press@uusteater.ee
www.uusteater.ee