Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu Uue Teatri külalisetendused Tallinnas

17.04.2012 12:45

Tartu Uus Teater on  tänasest, 17. aprillist kuni 23. aprillini andmas etendusi Tallinnas Kanuti Gildi SAALis.

17. aprillil mängitakse Mart Aasa autorilavastust „Projekt Elu”, mis on läheduse ja kokkusaamise võimalikkusest projektismi ajastul. Irooniline ja samas südamlik sissevaade projektiinimeste elulaadi. Kohustuslik kõigile projektijuhtidele, kultuurimanageridele, turundustegelastele ja reklaamigurudele. Mängivad Kristel Leesmend, Mart Aas ja Leino Rei. Kunstnik Erki Kasemets.

18. aprillil mängitakse Urmas Vadi uuslavastust „Rudolf Allaberdi testament”, mängivad Urmas Vadi ja Piret Laurimaa (Endla).

19. ja 20. aprillil saab osa Rein Paku naiseotsingutest. Etendub Urmas Vadi lavastus „Rein Pakk  otsib naist!”.  Tegemist on romantilise komöödiaga, kust glamuur, vallatud suudlused liftis, maasikad hulpimas šampanjaklaasis, piknik päikesetõusu ja lummava vaatega alla orgu on kadunud. Jääb järgi vaid ühe mehe ja naise lugu. Mängivad Rein Pakk  (Vanemuine) ja Helena Merzin. Kinematograaf Jaak Kilmi.

21.,  22. ja 23.  aprillil mängitakse Ivar Põllu lavastust teatrigurmaanidele - „Vanemuise biitlid”. Mängivad Nero Urke, Helgur Rosenthal, Maarja Mitt (Vanemuine)  ja Maarja Jakobson.

Etenduste ajad kõigil päevadel 19.30.

Piletid müügil Piletilevis ja Piletimaailmas.

Katrin Maimik
Tartu Uue Teatri PR
56502721
[email protected]
uusteater.ee