Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu Uue Teatri kirjasõbra pakett “Nõudmiseni”

30.03.2021 13:43

Millal viimati kelleltki kirja said? Sellise, mis algab näiteks "Kallis …" või "Hea …", on pikk, mitte liiga viimistletud ja eeldab ka vastust?

Sellele küsimusele on ilmselt üsna adekvaatne vastata "vahet pole", sest kirjade saatmine ja saamine on küll armas, aga tegelikult on ikkagi palju lihtsam helistada, sõnum saata, videokõne teha või kohtuda ja aegagi pole nende kirjade kirjutamiseks eriti, maailm on kohustusi ja meelelahutust täis.

Kui siiski tahaks olla natuke nostalgiline ja igasugustest videovärkidest sotsiaalmeediavariantidest on korraks villand, siis võib endale kirjasõbra näiteks lihtsalt välja mõelda. Aga nii, et talle saab kirjutada ja tema täiesti iseseisvalt vastab. Kirjasõber on just niisugune, nagu ta välja on mõeldud (mõtlemise lihtsustamiseks saab koos piletiostuga ka ankeedi täita, kuhu saab täpselt märkida, milline just Sinu kirjasõber olema hakkab). Iga kirjasõbra taha astub näitleja, kes kehastub Sinu välja mõeldud tegelaseks, hakkab Sulle kirjutama ja Sinu vastuseid ootama.

Kirjavahetus vältab piiratud aja ja piiratud arvu kirju, aga kirjade sisu on alati erinev ning sõltub ainult sellest, millest te oma kirjasõber-tegelasega rääkida tahate. Võib-olla võiks just praegu olla aeg, et natuke pikemalt mõelda, natuke aeglasemalt suhelda ja tunda, et keegi mõtleb just Sulle, isegi kui see keegi elab ainult sõnas.

Kirjasõbra pakett kestab kuu aega ja sisaldab 4 kirja. See tähendab, et kuu aja jooksul alates esimese kirja saabumisest saate kumbki teisele saata 4 kirja. Kui kuu aega saab täis, aga kirju on vähem, lõpeb pakett otsa. Kui 4 kirja saab täis, aga kuu aega pole veel täis, saab pakett samuti otsa.

Kirjasõbra paketi hind on 20 €.

Trupp: Elise Metsanurk, Andreas Aadel, Maarja Johanna Mägi (Vanemuine), Kaarel Pogga (Vanemuine), Ken Rüütel (Vanemuine)

Lisainfot leiab Tartu Uue Teatri kodulehelt