Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu Üliõpilasteater viib Venemaale jõuludeks absurdi

17.12.2013 16:01

Tartu Üliõpilasteater osaleb 18.–23. detsembrini 2013 teatrifestivalil „Jõuluparaad“ Peterburis. Nimetatud festival toimub juba 20. korda. Seekordne välislähetus on üliõpilasteatrile tänavu juba viies, eelnevalt on teater külastanud festivale Venemaal Tjumenis ja St. Peterburgis, Belgias Lieges ning Valgevene pealinnas Minskis.

Üliõpilasteater viib festivalile oma uusima lavastuse Eugene Ionesco „Uus üüriline,“ mille lavastaja ja peaosaline on Kalev Kudu ning kunstnik Silver Vahtre.

Festivalil osalevad stuudiod, teatrikoolid ja noorteteatrid Peterburgist, Moskvast, Jakuutiast ja mujalt Venemaalt. „Oleme ainus teater välismaalt ja anname seeläbi festivalile ka rahvusvahelise mõõtme,“ tunneb lavastaja Kalev Kudu heameelt. Üliõpilasteater annab etenduse 20. detsembril kell 18 Noorte Loomingu Teatris (Театр Юношеского Творчества ), mis asub aadressil Nevski prospekt 39.

Lavastust näeb veel mõned korrad ka teatri tuleval aastal ehk juubeliaastal, mil täitub 15 aastat Tartu Üliõpilasteatri asutamisest.
Vaata lisainfot ka http://interstudio.ru/home/63.html

Pressiteate koostas:
Kalev Kudu
Info: +372 55 696846
[email protected]