Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu Üliõpilasteater siirdub suverütmi

26.05.2011 10:19

Kahe kuu kestel Tartus Athena keskuses menukalt etendunud Vvedenski "Ivanovite jõulupuu" jõuab lavale viimaseid kordi.
Reedel, 27. mail aga pakitakse kokku koonused ja kostüümid ning sõidetakse gastroleerima Viljandisse, kus "Ivanovite jõulupuud" näidatakse linnarahvale vabas õhus. Seda teatrifestivali Viljandi Treff raames. Ajast, surmast ja jumalast kõnelevat teatritükki esitatakse tänavaprogrammi kavas kell 12.30 Arkaadia aia ja Tallinna tn nurgal.
Seejärel ootab TÜT-i aga Tallinn, kuhu kolib edasi ka Treffi festival. Esmaspäeval, 30. mail etendab TÜT oma viimast lavastust kell 15.30 festivali klubis.

Pärast teatri hooaja lõpupidu juuni alguses ning traditsioonilist suvekooli juuli alguses ootab TÜT-i aga Lätimaa. Nimelt toimub Valkas 6.-10. juulini rahvusvaheline teatrifestival „TĀLVILS 2011." Festivalil esinevad teatrid Moskvast, Peterburgist, Tšeljabinskist, Leedust ja Lätist; Eestit esindab ainsana Tartu Üliõpilasteatri "Ivanovite jõulupuu", mida mängitakse 9. juulil kell 11.30 Valka kultuurikeskuses.

Üliõpilasteatri uus hooaeg algab septembris, mil jätkub Ivanovide mängimine Tartus. Uuslavastus S. Mrožek "Ulgumerel" aga jõuab lavalaudadele oktoobri algul. Sügishooajal on teatrisse oodata ka külalislavastajat, kes alustab uue lavastuse proovidega oktoobris ning lõpptulemust saab publik nautida juba novembris.

Lähem info:
www.ut.ee/teater