Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu Üliõpilasteater osaleb rahvusvahelisel üliõpilasteatrite festivalil Jelgavas

26.05.2017 10:59

Tartu Üliõpilasteater osaleb 26.-28. maini Lätis Jelgavas rahvusvahelisel üliõpilasteatrite festivalil. Peale Tartu teatri osalevad minifestivalil Batumi S. Rusthaveli nimelise ülikooli teater, Vilniuse ülikooli teater ning Lätist Riia ülikooli teater ja festivali korraldaja Jelgava üliõpilasteater. Viimane mängib Kalev Kudu lavastust „Pariisis lendasin ma õhupalliga” (Tšehhovi „Kirsiaia” teemadel), mis on valitud ka Lätit esindama sügisel  Jurmalas toimuval Baltimaade harrastusteatrite festivalil „Balti ramp”.

TÜT mängib pühapäeval, 28. mail kelll 15.00 Jelgava kulturikeskuses  oma kõige uuemat lavastust „Põhjanaela paine” (lavastaja Enor Niinemägi), mida Tartu publik näeb veel selle aasta sügisel. 

Jelgava üliõpilasteater ja Tartu üliõpilasteater alustasid oma sõprusidemeid 2016. aastal. Suvel korraldavad kaks teatrit  ühiselt suvekooli Lätis, kus erinevaid koolitusi juhendavad Läti ja Eesti õpetajad. Jelgava teater on sügisel kutsutud Tartusse, üliõpilasteatri korraldatavale teatrifestivalile, A-festivalile.

TÜT "Põhjanaela paine"

Kalev Kudu
Tartu Üliõpilasteater
nullteater

+372 55 696 846