Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu Üliõpilasteater naasis Marrakechi festivalilt auhinnaga

02.05.2012 15:52

Aprilli viimasel nädalal toimus Marrakechis Marokos arvult juba kuues rahvusvaheline üliõpilasteatrite festival. Tartu Üliõpilasteater osales festivalil lavastusega „Ulgumerel,” mille autoriks on Slawomir Mrožek ja lavastajaks Kalev Kudu.  

TÜT oli festivalil nominendiks kahes kategoorias: parim lavastaja Kalev Kudu ja parim meesnäitleja Indrek Tulp. Koju toodi festivali tähtsaim auhind ehk žürii eripreemia tervele lavastusele.

Peale Eesti osalesid festivalil trupid Türgist, Itaaliast, Tuneesiast, Liibüast, Alžeeriast, Prantsusmaalt, Belgiast ja mitmest Maroko linnast.

Tartu Üliõpilasteatri kevadhooaeg jätkub Frank Wedekindi „Kevade ärkamise“ etendamisega Tartus Athena keskuses. Enor Niinemägi poolt lavale toodud teost võib nautida 2. ja 3. mail ning 18. ja 19. mail kell 19 Athena pööningusaalis.

Viimaks nooruslikku sõnumit ka pealinlastele ning osalemaks Tallinna Tudengite Kevadpäevadel võtab Tartu Üliõpilasteater 11. ja 12. mail ette teekonna Tallinnasse, kus „Kevade ärkamist“ etendatakse Teoteatris, mõlemal õhtul algusega kell 19. Teoteater asub aadressil Vana-Kalamaja 9a.

Tartu Üliõpilasteater tänab toetuse eest Eesti Kultuurkapitali ja Tartu Ülikooli!

Lisainfo:
Kalev Kudu
kalev.kudu@gmail.com
telefon 55-696-846
www.ut.ee/teater