Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu teatrielu vestlussarja viimane arutelu vaatab tulevikku

06.01.2022 14:55

Teatriteaduse Üliõpilaste Looži ja Tartu Uue Teatri koostöös sündiv vestlusõhtute sari lõppeb jaanuaris aruteluga Tartu teatrielu tuleviku teemal. Külla tulevad Tartu 2024 programmikoordinaator Erni Kask ning Tartu Loomemajanduskeskuse endine juht ja kultuurikorraldaja Kristiina Reidolv


Arutelu modereerib teatriteaduse magistrant Karmel Helena Kokk. Vestlus toimub teisipäeval, 18. jaanuaril 2022 kell 19 Tartu Uue Teatri väikses saalis ning osalemine on kõigile huvilistele tasuta. 


Tulevikuteemalises arutelus tuleb juttu uutest tuultest, mida võivad Tartu teatrimaastikule tuua nii Euroopa kultuuripealinna tiitel aastal 2024 kui ka plaanitav Südalinna kultuurikeskus. Samuti käsitletakse suundumusi, mis iseloomustavad tuleviku teatri- ja kultuurimaastikku tervikuna, et ennustada, milline võiks välja näha Tartu teater 10, 50 või isegi 100 aasta pärast. 


Sissepääs toimub vaktsineerimispassi või läbipõdemistõendi alusel, mis tuleb esitada koos isikut tõendava dokumendiga. Palume üritusel osalejatel kanda maski.


Vestlusõhtute sarjal saab silma peal hoida Facebookis ja Tartu Kultuuriaknas. Vestlusi saab hiljem järele kuulata taskuhäälingust "tARTu hääl".