Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu Näitemängude Päevad 2015

26.03.2015 17:34

28.-29. märtsil toimuvad Tartu Näitemängude Päevad 2015, mille raames esinevad Tartu Uues Teatris (Lai 37) igas vanuses Tartu õpilasnäitlejad.

Laupäeval, 28. märtsil astub üles 15 põhikooliõpilaste truppi. Pühapäeva hommikul esineb 5 algklassilaste truppi ja lõunast on lava gümnaasiumitruppide päralt, keda on festivalil osalemas 7. Vaatama on oodatud nii sugulased-sõbrad-tuttavad kui ka teatrigurmaanid ja muidu huvilised.

Esinemisi jälgib heatahtliku pilguga viieliikmeline žürii, kuhu kuuluvad Margus Kasterpalu, Helgur Rosenthal, Deivi Tuppits, Kaur Riismaa ning Peeter Piiri (laupäeval) või Maret Oomer (pühapäeval). Nii esinejatele kui ka juhendajatele toimuvad tagasisideringid, lisaks selgitab žürii oma otsuseid iga vanuserühma autasustamisel.

Sel ajal, kui žürii otsustab, keda mille eest tunnustada, aitavad osalejate ja publiku meeleolu üleval hoida Heino Seljamaa Teater Kohvris ja Tartu Tamme gümnaasiumi vilistlasorkester. Juhendajatele tutvustab oma vastilmunud raamatut „Draamamaa” Tartu Miina Härgma gümnaasiumi draamaõpetaja Ivika Hein.

Tartu Näitemängude Päevi 2015 korraldavad Tartu noortekeskused, kes pakuvad lastele ja noortele tegevust ka etenduste vahel ja ajal. Samuti toimub festivalile logo ja tunnuslause valimine.

Publikule on sissepääs prii. 

Lisainfo:
Auli Auväärt
Lille Maja noorsootöö spetsialist 
tel: 53 088 999